MEI
Zaterdag 18 mei
Roosendaal, Oude Markt
Zondag 19 mei
Hellevoetsluis, Vesting
(deze beurs is onderdeel van de Pinkstermarkt)
Zaterdag 25 mei
Barneveld, Raadhuisplein
Zondag 26 mei
Amsterdam, Buikslotermeerplein
JUNI
Zaterdag 1 juni
Goes, Grote Markt
Zondag 2 juni
Antwerpen, ADVN
Lange Leemstraat 26
Donderdag 6 juni
Tilburg, Pieter Vreedeplein
Zaterdag 15 juni
Oosterhout, Heuvel
Zaterdag 22 juni
Waalwijk, Raadhuisplein
Zaterdag 29 juni
Tegelen, Kerkstraat
JULI
Donderdag 4 juli
Tilburg, Pieter Vreedeplein
Zaterdag 6 juli
Lelystad, Stadhuisplein
Zondag 7 juli
Tiel, John van Burenplein
(deze beurs vindt tegelijkertijd plaats met Cultuurfestival Tiel Toont)
Zondag 14 juli
Den Bosch, Parade
Zondag 21 juli
Helmond, Markt
Woensdag 24 juli
Roermond, Graaf Gerardstraat
(deze beurs vindt tegelijkertijd plaats met de jaarlijkse Sjommelmert)
Zondag 28 juli
Oss, Sint Barbaraplein
AUGUSTUS
Donderdag 1 augustus
Tilburg, Pieter Vreedeplein
Zaterdag 3 augustus
Harlingen, Havenplein
Dinsdag 6 augustus
West-Terschelling, Brandarisplein
Zaterdag 10 augustus
Roosendaal, Oude Markt
Zaterdag 17 augustus
Wouw. Markt
(deze beurs is onderdeel van Rockin' Wouw 2024)
Zondag 18 augustus
Hellevoetsluis, Plein Fort Haerlem
(deze beurs is onderdeel van Vestingdagen Hellevoetsluis 2.0)
Zaterdag 24 augustus
Waalwijk, Raadhuisplein
Zondag 25 augustus
Hoorn, Centrum
(deze beurs wordt georganiseerd door ARC Record Planet)
Zaterdag 31 augustus
Barneveld, Raadhuisplein
SEPTEMBER
Zondag 1 september
Den Bosch, Sint Janskerkhof
Donderdag 5 september
Tilburg, Pieter Vreedeplein
Zaterdag 7 en zondag 8 september
Mons, Expo
(deze beurs wordt georganiseerd door Be Pop Mons)
Zaterdag 14 september
Goes, Grote Markt
Zaterdag 21 september
Roermond, Graaf Gerardstraat
Zaterdag 28 en zondag 29 september
Haarlem, Nieuwe Groenmarkt
(deze beurs wordt georganiseerd door ARC Record Planet)
Zondag 29 september
Harmelen, Recreatiecentrum H2O - De Uithof 1, Harmelen
(deze beurs wordt georganiseerd door Mind Music)
OKTOBER
Zaterdag 5 oktober
Rotterdam, Ahoy
(deze beurs wordt georganiseerd door ARC Record Planet)
Zondag 6 oktober
Gorinchem, De Luisterpost
Zaterdag 12 oktober
Lelystad, Stadhuisplein
Zaterdag 19 oktober
Tegelen, Wilhelminaplein
Zondag 20 oktober
Oss, Cultuurpodium Groene Engel
Zaterdag 26 oktober
Oosterhout, Arendshof
Zondag 27 oktober
Helmond, Elzas Passage
NOVEMBER
Vrijdag 1 november
Heist-op-den-Berg, Cultuurcentrum Zwaneberg
(deze beurs wordt georganiseerd door Platenbeurs Heist-op-den-Berg)
Zondag 3 november
Antwerpen, Antwerp Expo
(deze beurs wordt georganiseerd door KDX Dipro)
Zaterdag 9 en zondag 10 november
Den Bosch, Brabanthallen
(deze beurs wordt georganiseerd door ARC Record Planet)
Zaterdag 23 en zondag 24 november
Gent, ICC
(deze beurs wordt georganiseerd door KDX Dipro)
(De data en locaties op deze lijst zijn onder voorbehoud. Voor meer informatie kun je altijd contact opnemen via info@robbiesrecords.nl)